Lapsel käe peal lööve 09.09.21 / Allergoloogia

Külastaja küsib:

Paar nädalat tagasi märkasin lapse käel punast ringi. Nüüd on ring läinud suuremaks. Ei valuta, ei sügele. Muid sümptomeid pole, kui et ainult natuke tavalises köhas-nohus. Koroona test negatiivne. Millega võiks olla tegu, kuidas ravida?

Arst vastas:

Kaja Julge

dr Kaja Julge

Pediaater

SA Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere,

Minu soovitus on pöörduda perearsti vastuvõtule ja esimese uuringuna oleks põhjust teha borrelioosi antikehade testid.

Kjulge