küüneseen ja 36 nädalat rase 29.10.22 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere, mul vist tekkinud küüneseen ja siis nahaseen?, kuid olen 36 nädalat rase ning, kuidas see mu lapsekesele sünnitusega edasi ei kanduks vms...?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija,
andmetest selgub, et olete 36-aastane

Broneerige koheselt aeg professionaalsele dermatoloogile, soovitan dr Pille Konno Arstikeskuses Confido.
Peaaegu täiskantud raseduse korral on lubatud enamus ravimeid, kindlasti lokaalsed.
Tupeseene raviks saate kohe osta apteegist intiimpesugeeli Natural Beauty
https://ddifference.com/tooted/domina-elegans-intimate-gel/?v=a57b8491d1d8
...ning kaitseb nahka seeninfektsioonide eest.
uus kreem Imazol Plus, tupekuulike Canesten, kord nädalas suu kaudu flukonasool kapsel.
Retseptiga Gyno-Pevaryl.
Sünnitusteedest võib vastsündinu saada suuõõne ja keele soorinfektsiooni. Sugulisel teel levivatest haigustest ka silmade infektsioonid.

G.Litter M.D.
naistearst.ee, veebiregistratuur.ee 24//