Soovin abi 06.06.22 / Rasedus ja sünnitus

Külastaja küsib:

Tere,Olen 49aastane,ning sooviksin jääda beebi ootele.aga kahjuks pole see võimalik.Päevad olid viimati 1,5 aastat tagasi

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere, kui te üldse soovite rasestuda, siis teoreetiline võimalus ka on. Selleks peate pöörduma kunstliku viljastamisega tegelevate arstide poole. Kindlasti vajate munaraku doonorit. Tartus tegelevad sellega dr Aivar Ehrenberg ja dr Aire Sekavin. Vajate konsultatsiooni ja teile räägitakse üldse millised võimalused teil on. DRKadastik