Probleem 01.10.23 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere olen korduvalt Alkoholideliiriumis olnud arst määras rohud aga need ei aita tunnen korduvalt ärevust unehäired jn.Alkoholiga olen lõpparve teinif ja juba 3 kuud kaine olnud

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kaine rada peab jätkuma. Saite teada, et ka ilma alkoholita on võimalik elada.
Tööasjad korda ja korrastada. Kodune elu korda ja korrastada.
Elusihid korda ja korrastada.
Väärtushinnangud läbi mõelda ja korrigeerida.
vt minu rmt. Ennet Psühhiaater.
Uuenema peavad väärtushinnangud.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet