Ärevus ja luuvalud 05.04.24 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Kas ärevusega võivad kaasneda erinevad luuvalud? Mul valutavad vahepeal nii käed kui jalad kui pea ja selg.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ärevus ja stress mõjutab nn luuvalusid ja teisi valusid, millest kirjutasid.
Ärevusest ja stressis saad vabaneda - korralik uni, jalutuskäigud, rahustavad harjutused, (Vt otsinguga Enneti palve esimene samm). Tee seda vähese kordade arvuga, jälgi enesetunnet.
Räägi oma muredest ka Lapsevanematele.

Jalutama!
Jüri O.-M. Ennet