Tere,Minu poeg ei saa magada juba pikema aega.Magab 2-3 tundi ja on juba üleval.Kas ma võiksin talle meltoniini anda? 19.07.23 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

minu poeg kes sai nüüd 16 aastaseks on vavelnud unetuseall kuskil 10 aastat.olen tallae pakunud suhkruvett aga see ei aita.kas vüin talle melotoniini pakkuda?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mida perearsti info näitab ja mida arst soovitab?
Mida psühhiaater soovitab?
Mida teie ise näete ja soovitate? Depressioon ja stress rikuvad korraliku une ära.
Rahustavad teed apteegi vabamüügist, Melatoniin õhtul.

Minu Palve-Meditatsiooni harjutus maandab sisepingeid ja soodustab seeläbi und,
harjutused vabastavad sisepingetest, parandavad ka aju verevarustust (see on tõeliselt hea) ja neid palve-meditatsiooniharjutusi tuleb teha regulaarselt
On und soodustavaid antidepressante., rahusteid, uinuteid - Koostöö psühhiaatriga.
Rõõmsameelset hajutamist (vt eelnevad.
Jüri O.-M. Ennet