Teie töö on igati tänuväärne 03.08.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Lp.doktor, tahaksin ühineda Tiinaga ja tänada Teid kõikide seda portaali lugevate inimeste nimel Teie vastuste eest, mis paistavad silma mitte ainult pädevuse ja põhjalikkuse, vaid ka hoolivuse poolest. Igast vastusest kumab läbi see, et Te ei ole veel muutunud inimeste vaevade ja valude suhtes ükskõikseks ja soovite neile kõigest südamest abi pakkuda.
Ärge kurvastage, armas doktor, eestlane on juba kord kitsi sõnades kiitma, kuigi südames on kõik Teilt vastuse saanud kindlasti Teile väga tänulikud. Samuti need, kes küll ise ei küsi, aga vastuseid siiski loevad, lootes leida midagi oma seisundi ja mure kohta käivat (ja kelle hulka ma ka ise kuulun).
Uskuge, nii see on!
Maire

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere Maire
Tänan heade sõnade eest.
Head tervist soovides Madis Veskimägi