Lühiajaline peavalu. 22.12.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.Millest võivad olla tingitud poisil juba mitu aastat olnud lühiajalised peavalud.Maximum 5 sekundit.Enamasti otsa ees.paaril korral on olnud ka pealael ja kuklas.Kunagi valuvaigistit ei taha kuna mööduvad nii kiiresti. Vahel on mitu kuud vahel ja mõnikord on olnud ka paaril korral nädalas?Kas see võib olla midagi ohtliku ja tõsist.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Vahel võivad migreenivalud niimoodi alata. Soovitav siiski pöörduda lasteneuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika