Jalanärvi valu 18.07.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Probleemiks on teravad lühikesed valuhood vasaku jala sääremarjas. Valusööstud võivad tulla nii kõndides, istudes, lamades. Ühesõnaga nii jalga liigutades kui ka päris liikumatul jalal. Ka öösel. Valu kestab kümmekond sekundit, aga on väga tugev, et paneb lausa oigama. Vahel harva kumab valu ka reide (tagaossa). Umbes tunni jooksul on selliseid valusööste 2-3, vahel rohkem, öösel aga vähem - kokku paar-kolm korda. See kõik on ägedas staadiumis, mis kestab paar ööpäeva, enne kui hakkab mõjuma Ibumax.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla nimmepiirkonnast lähtuva närvivaluga. Perearsti kaudu võiks teha rö. ülesvõtted nimmelülidest ja tulla neuroloogi konsultatsioonile.
Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos