selja ja parema puusa ning jala valu 24.06.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Peale puude vedu ja ladustamist tekkis järgmisel päeval alaseljas valu ja järgmisel päeval kiirgus see paremasse puusa ja sealt edasi jalasäärde. jalasäär on tuim nagu oleks surnud. Hea on pikali olla ,kui aga asendit muudad , tõused, lööb valu puusa ja jalga, ei saa kohe käima hakata. Aga upakil tööd teha, rohida jne saab väga hästi, ainult ära kõnni.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist nimmelülidevahelise kette väljanihkest tingitud jalanärvi kahjustusega. Tuleb olla ettevaatlik tõstmistega, kuna haigus võib süveneda. Soovitan läbi perearsti teha rö. ülesvõtted nimmelülidest ja tulla vastuvõtule.

Tel. 6 748 591

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika