Alaseljavalu ja sipelgad jalas 11.08.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Alaseljavalu vasakul ja sipelgad vasakus jalas
Neuroloogile vastuvõtu aja sain 18. oktoobriks. Mida ma peaks seni tegema, et vähendada sipelgaid ja valu jalas ja puusas. Kas see olukord on kuidagi ohtlik.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist nimmelülidevahelise kõhrketta väljasopistusest tingitud jalanärvi ärrituse/kahjustusega. Asi võib süveneda ootamatu liigutuse või tõstmisega. Perearsti kaudu tuleks teha rö. ülesvõtted nimmelülidest ja helistage tel. 6 748 591 (olen tööl 16. augustil - muidu kestab veel puhkus).

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika