Urineerimise lõpus tuleb verd. 25.02.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Mul tuleb peale urineerimist vahetevahel kergelt verd ja seda just lõpus. Otseselt tugevat valu pole aga häiriv sellegipoolest samas on mul paremal pool mitte just seljas aga küljel vahel nagu tuim valu või nagu tundlik vajutades sinna peale. Joon hetkel palju vett aga tunduks mulle nagu keha ei väljuta piisavalt vedeliku urineerides. Vahetevahel on kaa põiehäda kuid välja tuleb väga vähe ja mingi hetk jälle rohkem jaa uriinijuga on kaa vahel veider nagu jaguneks vahel kaheks aga mitte koguaeg. . Kui vett joon on valu tunduvalt väiksem. Otseselt tugevaid valusid mul pole aga suur ebameeldiv olemine on küll. Kaa sperma värvus tundus olevat kollakas ja kergelt valulik. Saadan ka teile enda viimased uriiniproovi analüüsid. Samas olen ainult vahekorras olnud enda kaaslasega naisega kellega olen 9 kuud koos olnud ja varem pole probleemi olnud. Ja temal endal kaa mitte mingeid haigus nähtusid pole.

Erikaal
1,017
Normivahemik: 1,01-1,025
pH
Normivahemik: 4,5-8
Leukotsüüdid
100 /uL
Nitrit
Negatiivne
Valk
Negatiivne
Glükoos
Norm
Ketokehad
Negatiivne
Urobilinogeen
Norm
Bilirubiin
Negatiivne
Erütrotsüüdid
150 /uL
Uriini sademe mikroskoopia
Leukotsüüdid
10 - 25 /vv.
Erütrotsüüdid
5 - 10 /vv.
Transitoorse epiteeli rakud
5 - 10 /vv.
Kaltsiumoksalaadi kristallid
+
Bakterid
++

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tugev põletik on tõesti näha. Küsimus aga selles, et mis on proleemi põhjuseks. Selles osas ma uuringuid ei näe. Soovitan tulla meestekliinikusse uuringutele!