Peenise ümber paistetus 16.03.12 / Meestearst

Külastaja küsib:

Eile õhtul olin naisega vahekorras ja tundsin veidikest hõõrdumisvalu korraks. Täna hommikul ärgates oli tekkinud väike vesise paise moodi moodustis, millele rohkem tähelepanu ei pööranud, kuid paar tundi hiljem märkasin ümber terve peenise paistes "rõngast", mis justkui vett täis ning tundub isegi veel suurenevat. Lisasin ka pildi. Ehk oskate öelda, kas tegemist on hõõrdumisest tekkinud paistetusega ja kuidas seda leevendada saaksin või kuhu edasi pöörduma. Hetkel olen määrinud peale Aloe Vera geeli.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt esineb teil eesnaha suhteline kitsenemine. Võib tekkida ka ajutiselt mõne põletiku või ärrituse tagajärjel. Selline turse tekib, kui eesnahk jääb peale seksi peenise pea taha ja sellega häirub koevedeliku transport. Liigutage eesnahk üle peenise pea ja probleem ilmselt kaob. Kui eesnahk on kitsas või põletikus, siis tasuks vastuvõtule tulla.