paistetus 19.07.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

mure selline, et peale mitmetunnilist onaneerimist on elund paistes ja paistetus püsib juba paar päeva. muid kõrvalnähte ei ole. kas on põhjust muretsemiseks?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui paistetus nii pikalt püsib, siis on tõesti põhjust muretsemiseks. Kõige kiirem oleks juhul kui eesnahk on jäänud peenise pea taha kinni ja ei liigu tagasi üle peenise pea. Sellisel juhul oleks kõige kasulikum kiiresti erakorralise meditsiini osakonda külastada, muidu seisund ainult halveneb. Kui on üldine kerge paistetus võite peenisele teha lihtsat kummelivanni ja seda vähem näppida. Kui probleemid ikka lähipäevadel ei taandu, siis tasuks külastada meestearsti.
Edu soovides
Margus punab