lõikus ja paistetus 13.10.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tehti 1,5 a. eest eesnaha lõikamine(circumsiso). Arst väitis et mingi aja möödudes peaks eesnahk katma pool sugutipead,aga seniajani pole midagi muutunud,eesnahk ei liigu üle sugutipea. Põhiliseks mureks on see et lõikamisekoht on siiamaani kergelt paistes ja ümber peenise on justkui "päästerõngas" lõikuskohapeal ning peale vahekorda läheb selle kohapealt kus ennem kida kinnitus veel paiste. Mida teha?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan vastuvõtule tulla. Peab seisu üle vaatama - ehk saab korduslõikusega asja parandada. Fimoosi operatsioon on tegelikult üks keeruline lõikus ja 100% head tulemust ei suuda tagada mitte ükski kirurg.

Edu soovides
Margus Punab