Küsimus punase naha kohta ümber peenise. 10.02.17 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere. Peenise ümber on tekkinud mõlemale poole selline tumedam punakam nahk, on selline täpiline natuke ja krobeline. Sugulisel teel arvatavasti saadud. Ei valuta. Vahepeal natuke narmendab. Kuumema ilmaga higistades on rohkem punasem.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tüüpiline kubemevoldi põletik. Põhjused: hügieen, hõõrdumine, mittesobiv aluspesu, vahel tekib ka teadmata põhjustel. Soovitan vastuvõtule tulla! Võite alustada ka perearstist.