Verenäit 17.10.22 / Laborimeditsiin

Külastaja küsib:

Soovin teada saada, mida näitavad järgnevad andmed ja millega on tegu. Tulemused:
Ret% - 2,48% (norm 0,43-1,36)
Ret - 122,8 E9/L (norm 23-70)
IRF - 19,5% (norm 1,6-10,5)
Esialgne diagnoos on närvipõletik ja see on kestnud üle kuu aja.

Arst vastas:

Marge Kütt

dr Marge Kütt

Laborimeditsiini arst

Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Tere

Hematoloogilise analüüsiga on nii, et seda saab arst hinnata kui ühtset tervikut, üksikparameetrite numbrid ilma kontekstita ei ole interpreteeritavad.
Seega kahetsen, kuid selliselt püstitatud küsimusele vastata ei ole võimalik.
Vajaksin selleks infot selle kohta, kas teil on olnud hiljuti mingit operatsiooni, mis haigus oli 1 kuu tagasi, mille tagajärjel püsib nõrkus ja väsimus ja minimaalselt kogu hematoloogilist uuringut ja kõiki muid laboriuuringuid, mida samal ajal tegite.

Lugupidamisega
Marge Kütt