Rinnad erinevad peale implantaatide paigaldamist 28.04.23 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Käisin rindade vähendus ja tõstmise operatsioonil. Operatsioonijärgsel hommikul juba märkasin et 1 rind on teistsuguse kujuga kui teine, aga ei osanud sellest numbrit teha kuna sidemed olid peal ja teadsin et lõpptulemuseni on veel aega. Kuid nüüd kui on 4 kuud opist möödas on ikka üks rind erinev, implantaat asub vales kohas (üleval). Ca 1 kuu peale oppi tehti ka vereanalüüs mis näitas kõrgemat hülgimist, seega hakkasin võtma montelukast ravimit. Aga endiselt muutusteta kõik. Kas on loogiline et kui on hülgimisnäitajad kõrgemad, et siis ainult mõjub 1-le implantaadile? Või võib siis olla mingi väikese liigutuse tegemata jätmine?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! See, et rinnad on vahetult pärast operatsiooni erineva kujuga, on mõistetav. Kuid on raske mõista, et 4 kuud hiljem võiks rindade erinevuse põhjuseks olla organismi äratõuke-reakstsioon, eriti kui probleem on olemas koheselt operatsiooni-järgselt ja on olnud neli kuud vaid ühe rinna kuju probleem. Soovitaksin kindlasti rääkida personaalselt Teid opereerinud kirurgiga operatsiooni-järgse tugi-pesu ja teatavate võimalike nn. massaaži-harjutuste tegemise vajalikkusest. Ainult Teid opereerinud kirurg teb täpselt operatsiooni detaile ja oskab kõige täpsemalt diagnoosida probleemi olemust. Lugupidamisega, dr. Peep Pree