iluravi ja plastiline kirurgia 07.01.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

palju läheb umbkaudselt maksma rasvaimu kõhult,puusadelt,rinnalt ja kõhult.Tegemist meesterahvaga

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Raske vastata, kuna inimeste kõhud-puusad-rinnad on erinevad ja erinevates kliinikutes on erinevad hinnad. Leidke aega vastava spetsialisti külastamiseks. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree