Angiin enne rinnaoperatsiooni 12.04.17 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Minul on planeeritud rindade operatsioon Motiva implantaatidele, 300cc. Ise olen kõhna kehaehitusega 170cm 51kg ühe 2-aastase lapse ema. Pärast imetamist on rinnad olematud, sellest ka tekkinud soov implantaatidele.
Muretsen veidi ja palun teie arvamust!
Nimelt oli mul angiin - pidin lausa 20 päeva kolme erinevat sorti antibiootikume tarvitama enne kui angiinist lahti sain. Tänane vereproov oli lõpuks korraks. Viimase antibiootikumi võtsin 7.04 ja opi aeg on 22.04.
Praegu siis vereproov korras, küll aga esineb mandlitel nn korke.
Perearst arvas, et need ei ole rinnaopi sooritamiseks vastunäidustuseks, kuna veri on ok.
Kahjuks ei ole enda kirurgiga õnnestunud otse ühendust saada, et râäkida, läbi vahendaja sain aga vastuse, et operatsioon toimub.
Ise olen veidi mures, et ega see põetud angiin ja korgid mandlitel ei soodusta implantaatide kapseldumist/ inflektsiooni teket?
Mida Teie arvate?
Lugupidamisega,

Mis Teie arvate?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Kahjuks ei ole mina küll selle ütleja/soovitaja, vaid ikka Teid opereeriv kirurg ja samuti ka Teie operatsiooni narkoosi-arst. Lugupidamisega, dr. Peep Pree