Rinnasuurendus operatsioon 20.10.19 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Käisin ühes kliinikus rinnasuurendus operatsioonil.
Konsultatsioonis põhjalikult rääkisin mida soovin ja assistendiga saime teineteisest väga hästi aru. Mulle tehti ka 3D pilt millised mu rinnad peale operatsiooni on.
Kuid tulemus pole kaugelt ka selline nagu konsultatsioonis rääkisin ja 3D pilt ei vasta ka tegelikkusele.
Rinnavahe kaugus on täpselt sama mis mul ennegi oli, kuigi rõhutasin, et see mind rindade juures nii häiribki. Isegi rindade suurus ei ole see mis 3D pildil(aga see pole pealmine probleem).
Konsultatsioonis ütles et mul vaja rindade tõstmist koos implantaadiga aga rinnad on täiesti samasugused nagu algselt aga lihtsalt suuremad ja nüüd vaatavad nibud lihtsalt laiali kuigi enne olid mul teistmoodi.
Lisaks on üks rind all pool ja rindkere juures on tollel rinnal nagu tühjus, teisel rinnal on rindkere juures kogukam.
Küsimus on pigem see, kas kirurg vastutab niinimetatult ka oma töö eest. On implantaatidele garantiid jne aga kas kirurgi tööle ka?
Kas uue operatsiooni peaks kirurg tegema tasuta või siiski mina kuigi ma ju soovisin vaid ilusaid rindu.
Ma pole uute rindadega üldse rahul ja hirm on selle ees, miks rinnad nii erinevad tulid. (enne oli mul ka suuruse vahe aga see oli vaevu märgata, assistent ütles et implantaate ei pea eri suuruses panema, et see ei jää suur erinevus)Kuid praegu on erinevus ikka 2cm all pool kui teine rind.
Rinnad jooksevad laiali väljapoole ja keskkohast on nii suur vahe.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Kõikidele siin esitatud küsimustele peate vastused saama ikka Teid opereerinud kirurgilt seal kliinikus, kus Te operatsiooni teha lasite. Lugupidamisega, dr. Peep Pree