Naistehaigused 534 teemat   690 postitust foorumis

Lisa vastus

Mirena kõrvaltoimed

Autor: Liisu 15.03.14 16:14

Kuna ravimite teemat eraldi ei leidnud siis küsin siit.
Esimene Mirena paigaldati aastal 2007. Kõik 5 aastat ideaalne. Siis jäi pisike paus sisse ja lasin aasta aega tagasi uuesti Mirena paigaldada ja aina kiusavad erinevad terviseprobleemid.
Kõige suurem mure on kaalutõus. Toitumine, liikumine sama, mis alati kuid kaal aina tõuseb ja aastaga +10 kg. Viimased 5 kohe kindlasti liiast. Hakkasin aasta alguses rohkem jälgima toitumist-kuigi ka enne sõin suhteliselt normaalselt siis nüüd eemaldasin täielikult kõik saiatooted ja üritan süüa veel rohkem värsket jms aga ei midagi- ikka tõuseb. Füüsiliselt koguaeg nagunii üsna aktiivne.
Lisaks veel tundlikud rinnad, kohati lausa pakitsevad ja siis tuleb ka tilgake või 2 vedelikku kuigi noorem laps peaaegu 7 ja aastaid pole sellist muret olnud.
Pea/kõhuvalud ja akne olid kenasti infolehel kõrvaltoimetena kirjas niiet need väga ei üllata aga lisaks on tekkinud ka kõõm, mida ohjan nizoraliga aga nii kui ära lõpetan on see ka tagasi niiet ravima peaks ikkagi kuidagi seespidiselt...
Kuna muidu on mirena ideaalne siis ei tahaks enne eemaldada kui on 100% kindel, et selles viga. Arvestades seda, et olen ju seda ennegi kasutanud ja siis ei olnud neid kõrvaltoimeid.
On veel kellegil sellised mured?

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada