Kompuutri vastused 17.05.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Olin äsja haiglas, alakõhuvaludega. Tehti ka kompuuter uuring, günekoloog ütles, et kõik OK, valude põhjust ei leitud.
Valudega kaasnes ka palavik 37,3.
Manustati antibiootikume ja valuvaigisteid ja lõpuks saadeti kodusele ravile.
Söön endiselt valuvaigisteid, enda perearstile saan alles kuu lõpus, aga sooviks ka teist arvamust kompuutri vastuste kohta.

Aitäh.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ega kompuutri tekstile midagi lisada ei saa, kuna ise pole CT pilti näinud. Teise arvamuse saamiseks peaks teine radioloog pilte vaatama ja siis neid kirjeldama. Mina CT kirjelduse järgi Teie valu põhjust seletada ei oska.