Lööve 08.07.22 / Vaktsineerimine

Külastaja küsib:

Tere!

Kahel korral aastas lööb mul reie peal välja mingi lööve. Tuleb kas ühele või teisele jalale ja jätab alati ka suure armi.

Tulevad algselt valuga, terve jalg valutab, siis läheb see koht punaseks, järgmisel päeval võib oodata juba väikseid imepisikesi vesiville ja sellest järgneval päeval on need juba mädased ja sügelevad väga.
Millega võiks tegu olla ja millega seda leevendada? Lisasin ka pildi

Arst vastas:

Vanda Kristjan

dr Vanda Kristjan

Perearst

Tere!

Kahjuks pilti ei ole näha! Kobarana villikesed võivad esineda herpese korral. Kindlalt ei julge midagi väita, pilt oleks abiks olnud.

Head soovides,
Vanda Kristjan