imelik nägemiseefekt 06.11.03 / Silmahaigused

Külastaja küsib:

Väsimuse või pinge korral väheneks nagu nägemise laius, lõpuks näen ainult läbi väikese ava, ülejäänu on väga udune. Hommikul ärgates on peas kohutav valu. Selline efekt on kolme aasta jooksul ilmnenud 4 korda. Käisin ka silmaarsti juures kahjuks ei saanud nagu selget vastust kas on probleem või mitte, soovitati sümptomi ilmnemisel tagasi tulla. Olen selle suhtes hooletu muidugi olnud, aga järjekord kuskil 3 nädalat - raske sellist asja ajastada.

Arst vastas:

dr Leo Schotter

Suure tõenäosusega on tegemist migreeniga, millega kaasneb ka ajutine nägemishäire. Võiks pöörduda neuroloogi poole.