Enneaegne seemnepurse 05.04.17 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Probleem seisneb selles, et kui partneriga olen vahekorras siis ei suuda üle poole minuti vastu pidada. - pool minutit on veel hästi. Probleem sai alguse kusagil pool aastat tagasi ja peale seda pole mitte midagi muutunud. Tekitab pinget ja masendust, sest ennem seda oli kõik korras. Kas tegemist võib olla enneaegse seemnepurskega ja miks see alles pool aastat tagasi välja lõi? Ennem seda olen olnud suguliselt aktiivne vähemalt 5a ja probleeme ei ole esinenud.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Jah, seda võin nimetada enneaegse seemnepurskena. Kuna varem oli kõik korras ja see probleem ilmus hiljuti, siis võib arvata et olemas miski põhjus, näiteks põletik sugusüsteemis (prostatiit?), mis kutsub selle fenomeni. Soovitan pöörduda meeste arsti konsultatsioonile, teostame vajalik uuringud, vajalikus ravime välja põletiku. Kui võtate saatekirja perearsti poolt siis visiit + uuringud on tasuta. Kui soovite kiiremas korras seda teha siis tasuline visiit 40 EUR + eesnäärme uuring 70 EUR
Tervitades Vladimir Vihljajev