xenical 24.04.01 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tunnen huvi uue ravimi kohta.Tean ,et xenical blokeerib rasva imendumise seedetraktist. Kas see ravim on Eestis juba müügil? On see käsimüügiravim või saab seda osta retseptiga? Mis on selle ravimi orienteeruv hind? Vastust oodates Helen Läänemaalt.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

On müügil juba üle aasta. Müüakse retseptiga, aga haigekassa ei kompenseeri. Praegu on soodushind tootja (Roche) poolt. 42-kapsliga pakendi hind on alandatud 200EEK ja maksab meie apteegis 449.15. Lisaks antakse tasuta 1 orig Biovital E-vitamiini.

Tervitades

Kalle Kurvits