Näo põletus 01.10.18 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere,
Põletasin reedel lõket tehes oma näo paremat poolt. Esimesel päeval niisutasin põletatud kohta aaloega. Täna käisin apteegis ja sain sealt soovituse , et niisutada ja puhastada kahjustatud nahka 2 korda päevas Asept lahusega ja seejärel määrida Bepanthen salviga. Puhastamise käigus peaksid järkjärgult eemalduma tekkinud koorikud. Kas viimane väide on õige - peale esimest puhastust paljastus kohati punakas nahk või liha - kas nii toimida on ikka õige. Lisasin ka praeguse olukorra pildi (foto moonutab veidi olukorda hullemaks vist).

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere

Abi võiks olla Bunshield geelist.
Bepanten salv ei lase põletushaaval piisavalt jahtuda.
Kui olete mures siiski, pöörduge arsti poole, võib-olla tulnuks Emo-st alustada

Kalle Kurvits