Teismelise pissimine 22.05.18 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Selline mure siis et tegu 13a poisiga. Öösel pissib tuppa ( nurka). Kas asi võib olla liigses arviti kasutamises? Vahel ta lausa 3h arvutis. Olen ikka püüdnud limiteerida.. tavaliselt 1-2h. Pöördusin psühiaatri poole veel pole targemaks saanud. Õppimine on läinud natuke kehvemaks. Muidu hinded 4-5, praegu kolmesid ja isegi kahtesid sekka tulnud.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

1) Unerežiim paika. vt otsinguga une soovitusi.
2) Antidepressant vajalik - Amitriptylin 10+..20 mg õhtul (psühhiaater kirjutab).
3) Vaja ergutada väike-vaagna elundite verevarustust: a) vähem istuda ja rohkem liikuda;
b) iga poole tunni või tunni järgselt teha harjutusi (5...10 kükki; hästi mõjub rahustavalt ja väike-vaagna elundite verevarustusele minu Palve (3..5 aeglaselt, rahustavalt,
c) mitte WC-s tilgutamas käia - treeni lihaseid ja mine parasjagu hiljem. See aitab.
4) Iga tera tervise varasalve on kasuks!
Igast murest saab üle!
Jüri O.-M. Ennet