Paremas silmas torkiv valu 04.12.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Paremas silmas on juba järjest rohkem, kui kaks päeva torkiv valu. Apteegist ostsin silmatilku, natukene aitavad, aga ikkagi torgib. Milles võib olla asi?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Põhjuseid palju. Soovitan oma perearsti poolt silma vaatlust, alcain tilgaga silma tuimestust, lau pööramist, uurida võimalikku laualust võõrkeha. Seejärel otsustada edasine. Ilmselt aitab Teid salv Tobradex.
Hea koostöö oma perearstiga !

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi