Jalal punane laik 20.06.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Viimase kuu aja jooksul on tekkinud jalale üks punakaspruun laik, mis ajas suureneb. Nüüdseks laihu läbimõõt peaaegu 2cm.
Ei sügele, ei kestenda, ei valuta - lihtsalt on.
Millega võiks tegu olla ja kas peaks minema kontrolli või tegu iselaheneva murega?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Paistab olema dermatofütoos ehk naha seenhaigus. Raviks Travocort salv. Teeie perearst vaatab löövet lähemalt ja määrab täpsema ravi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi