Silma udusus 05.04.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

8-aastabe poiss kurdab vahel,et silm udune aga kui hõõrub läheb ära? Millest see võiks olla tingitud? Silmaarstil sügisel käidud,prille ei vaja. Olen natuke mures selle udused silma pärast

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kui püsivalt vaevusi ja nägemishäiret ei ole, siis asjad ei saa tõsist haigust olla. Soovitan perearsti konsultatsiooni, nägemise kontroll kaugele ja lähedale vaadates, hoolas silmade läbivaatus, pupillide sümmeetria, nn laisa silma sündroomi välistamine. Vajadusel saab perearst teha e konsultatsiooni silmaarstiga.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi