Värinad kehas ja käes 15.07.22 / Perearst

Külastaja küsib:

On siis mure selles et näiteks kui istun tugitoolis ja toetun paremale käele kerge raskusega siis terve käsi väriseb , peale seda kui lõpetan toetamise käele siis värin kaob aga tekib tunne nagu kerge värin tekiks kahe rinna vahele , ringi liikudes värinad kaovad ega tunne enam. Värin on siis sisene ehk siis visuaalselt ei näe et midagi väriseks. Millega võiks olla tegu ? 6 aastat tagasi sain ja diagnoosi emost "stressilaadne depressioon " millega olen siiani edukalt ilma lisa ravida elanud ja hakkama saanud , kas võib sellest äkki tulla ?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Jah, see võib olla üks põhjus. Saan soovitada vaid koostööd oma arstidega.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi