Kannikate vahe niiske 02.06.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Hommikuti muutub kannikate vahe ülemine osa (sealt, kus hakkab seljaks üle minema) äkitselt niiskeks, ka siis kui istun või seisan. Millest see võib olla? Ei saa küll aru, et kusagilt midagi lekiks, sest olen eelnevalt just WC-s käinud. Mõnikord kestab see ebamugav tunne lausa tunni. Kas see võib olla seotud mingi ärevusega? Mida ette võtta?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalusi on palju. Haiguseid ei ole võimalik napi kirjelduse järgi diagnoosida ja ravida. Palun pöörduge oma perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi