Veenipõletik käel 30.05.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere. Mure selline,et 2 nädalat tagasi lõi mul käe paiste, biitsepsi juurest. Kestis 3 päeva see paistetus ja valu ning siis taandus. Praeguseks on jäänud terve käe pikkuses üks veen kivikõvaks, valu enam ei tee kuid ebamugav on, kui terve suur veen on nagu kivist ja nahast oluliselt kõrgemal. Millega võib olla tegu? Perearst soovitas liotoniga määrida ja südameaspiriini võtta.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalusi on palju. Haiguseid ei ole võimalik napi kirjelduse järgi diagnoosida ja ravida. Palun pöörduge oma perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi