kollakas keel ja kibe kurk 30.01.09 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Juba nädal aega tunnen end kehvasti iiveldus kõhus ja üleüldine jõuetus. Mingit erilist palavikku ei ole. Lisaks on ka kurk on kibe ning keel on kollakas. Ning öösiti käib külma ja kuuma hood vaheldumisi.
Siiani olen ravinud kodustel meetodidel - neoangiin, raviteed jne. Kasu pole olnud.
Kas on vaja võtma hakata mingeid teisi ravimeid? Või peaks külastama perearsti (kes kahjuks hetkel haige).

Erki
30 a.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Nädal on see piir kui enamus haiguseid paranevad ise või koduse raviga. Soovitan külastada perearsti, esmaseid uuringuid ja põhjendatud ravi. Loodan et kolleeg on ka kenasti paranenud.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi