Kurk paistes 18.10.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! On on selline mure kurguga. Pilt on lisatud manusesse. Mul on kestnud selline laikudega kurk juba paar kuud, samuti muutub keel kollakaks, keelel olev katt muutub kollaseks eriti peale söömist. Pesen korralikult hambaid iga päevaselt, ning ka keelt. Keele on ka tekkinud punnikesed. Hetkel käimas ka breketite ordotondiline ravi. Kurk oli mul ka valus , neelata samuti. Nüüd on juba sümptomid taandunud. Kurguarstil ei ole käinud. Kurgumandlite operatisoon olnud 2018 aastal, pöetud angiini. Haigustest olen hiljuti põdenud lahtist kopsutuberkuloosi, ravi kestnud 6 kuud, paranesin. Tänaseks on siiani laigud kurgus. Ei ole valus neelata. Kas oskaksite öelda millega vöiks tegu olla? Olen mures. Hetkel ei kasuta ühtegi ravimit.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Teie probleemistik on keerukas, arvuti teel seda ei saa lahendada. Palun pöörduge oma perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi