Veidrad punnid beebil 05.11.22 / Peavalu

Külastaja küsib:

Kas oskate oelda mis punnid need olla voivad?
Tekkisid lapsel ca 3kuud tagasi. 5nda elukuu paiku. Kohekohe saamas 8kuuseks. Teda ennast ei paista need häirivat

Arst vastas:

Vanda Kristjan

dr Vanda Kristjan

Perearst

Tere!

Pildiv olev leid sobib konaktsele molluskile (molluscum contagiosum), mis on naha viiruslik kahjusus. Võivad ise paraneda kui tekib põletik kolde ümber. Ravi osas võib küsida nõu apteegist või perearstilt.

Head soovides,
Vanda Kristjan