Silma all on pruunikas osa 06.07.22 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere,

Paar nädalat tagasi tuli silma alla punane osa ja välisnurgas oli justkui koorik. Nädala pärast oli sse peaaegu et nähtamatu ja ei hakanud asja uurima. Nüüd tuli see tagasi ja on hullem. Silm oli punane ja paistss ja nüüd on see punane osa pruunikas. Kas asi võib olla kunstripsmetest või on ka muud põhjused? Käisime ka apteegis ja ostsime allergija rohtu ja põletikulisele silmale silmatilku

Arst vastas:

Vanda Kristjan

dr Vanda Kristjan

Perearst

Tere!

Kirjeldus ja foto leid viitab põletikule. Kui oleks tegemist allergiaga, siis tavaliselt kaasneb allergia korral tugev kihelus. Kui 3 päevaga apteegis saadud ravim paranemisnähte ei anna, siis tuleb pidada nõu perearstiga, kes saab vajadusel määrata retseptiga saadavat põletiku rohtu.

Head soovides,
Vanda Kristjan