Kukkumine 29.01.22 / Peavalu

Külastaja küsib:

Ma kukkusin libeduse tõttu maha jää peale ja lõin ka pea ära. Käisin ka arsti juures, aga nemad ei tuvastanud midagi. Kas see on võimalik, et neli päeva hiljem tundsin, et lihatooted haisevad väga vastikult, kas seda võis põhjustada peaga jää peale kukkunine?
Koroona on mul läbi põetud 3 kuud tagasi, aga maitse ja lõhnameel pole taastunud

Arst vastas:

Vanda Kristjan

dr Vanda Kristjan

Perearst

Tere!

Väärhaiste e. parosmia ei ole iseloomulik trauma järgne sümptom. Koroona põdemise järgselt on lisaks haistmismeele kadumisele esinenud ka väärhaistmine. Haistmise muutus on pigem seotud viirushaiguse tüsistusega.

Head soovides,
Vanda Kristjan