need tekkinud on? Mõned kaovad ära ja siis tulevad uued. Lugupidamisega, Kristjan 28.02.22 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere, umbes pool aastat on nukkidel olnud sellised täpid vms. Kui nendele toetuda siis teevad ka valu. Ehk oskate öelda millest need tekkinud on? Mõned kaovad ära ja siis tulevad uued.

Arst vastas:

Vanda Kristjan

dr Vanda Kristjan

Perearst

Tere!

Vähese lööbe kirjelduse tõttu on raske midagi sisulist pakkuda. Kui lööve on küünarnuki piirkonnas ja see on punane, siis võib tegemist olla psoriaasiga. Lööve vajab visuaalset hindamist.

Head soovides,
Vanda Kristjan