pingepeavalu? 19.03.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

mureks on tihedad pingepeavalud. avaldub eeskätt otsmikul ja kaelapiirkonnas, aga ka põsesarnadel. valus otseselt ei ole, aga häirib: kogu aeg peab kulmu nagu kipras hoidma või sõrmedega masseerima. siis leeveneb. tekib ka selline uimasus nagu oleks vati sees. ma saan aru, et see on pingepeavalu ja ma peaks leevendama stressi. ma üritan. aga hiljuti esines mul pingepeavaluga koos ka teravam valu paremal peapoolel, oimukoha juures. oli selline pressiv ja ühekordne ja käis pikemate intervallide tagant. see tekitab mul hoopis rohkem stressi ja hirmu :( kas see on ohtlik ja kas peaksin minema arsti juurde ja paluma mingeid uuringuid?

aitäh!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Pidev pinge ja valu peas süvendavad stressi ja depressiooni ja vastupidi. Õigem on põhjus kohe selgitada ja saada vastav ravi. Helistage tel. 6 748 591

Dr. Ain Pajos