imelik peavalu 18.02.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Minul mure järgmine - diagnoositud on ärevushäired ütlen alustuseks ära. Kuskil kümme päeva tagasi hakkasid sellised peavalud et oimukohtades. Mitte tugev valu, nõrk ja vahel suruv. Viimasel ajal just paremal pool pead ja ka kuklas. Järsema pea liigutusega paremale poole lööb valu tugevamaks korraks ja siis vaibub. Parem näopool tundub kuidagi tuimem ka olevat aga mitte halvatu. Neuroloogil käisin kaks kuud tagasi , pani diagnoosi pingepeavalud ja et ei näe mu kiiritamiseks põhjust et saata kompuutrisse. Siis aga olid peavalud teistsugused, valutas kas üks pool pead või terve pea jne Ja max 5 päeva ja üldjuhul rohi aitas. Praegu olen võtnud naglisini,ibustari ja ibumetini. Kõik aitavad aga mitte kauaks. See peavalu pole tugev ja ei sega mul mitte millegi tegemist ja muidu ka on tervis korraas ja veri korras sh ka põletikunäitajad aga peavalu on häiriv.Olen väga mures ja kardan ajuvähki, olen veel noor ja mul pisike tütar ka kodus. Palun öelge kas mul on muretsemiseks põhjust või mitte, see hirm ei lase mul elada. Mainin veel igaksjuhuks ära et mul noorest saati peavalud olnud . Alates kuskil 12a. Ja magan kõrge padjaga. Aitäh .

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Vähk see tõenäoliselt ei ole aga täpsem vastus eeldab neuroloogilist läbivaatust.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos