Selgroo väga tugevad valud. 11.06.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere olen 17 aastane tüdruk ja juba umbes paar aastat tagasi diagnoositi mul selgroo skolioos. Sellega nagu asi piirduski. Probleem on aga selline, et mingi aega ei olnud mul mingeid valusid seljas, kuid ükskord kui panin selga kooli koti käis selgroost selline raks läbi ja peale seda on mul tugevad valud. Käisin isegi röntgenis, aga ei leitud midagi. Selline tunne oleks nagu selgroos oleks mõra. Selja peal magada ei saa ja samuti raskeid asju tõsta. Natukene olles ebamugavas asendis hakkab valutama ja jääbki pikaks ajaks valutama. Viimaks lisandus selline imelik mügarik selgroole, otsekui oleks mõni keskmine lüli välja sopistunud. Nüüd vist saigi kõik mured kirja. Tänan vastuse eest.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui probleem püsib, tuleks minna läbivaatusele ortopeedi või neuroloogi juurde. Kirja teel siin nõu anda ei saa.

Dr. Ain Pajos