Õõnes tunne rinnakus, valus vasakus peas(otsmik, kukal) ja vahest käes 26.03.19 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen põdenud läbi paanikahäired vähemalt nii mulle öeldi, et just sellega oli tegemist!
Olen läbinud EKGd, koormustesti, ultraheli südamele, samuti käinud magnetuuringus kus jälgitakse südant ja ka seal kõik korras. Samuti tehtud kopsudest ja peast pildid(koik korras).
Mind vaevab õõnes tunne vasakul pool rinnakut vahest ka peavalu vasakul pool pead otsmikus ja kuklas. Seda tunnet on raske kirjeldada see on selline õõnes aga samas ka rõhuv vahest on selline tunne nagu süda jätaks löögi vahele, seda tunnet võib olla ka 5-6 korda paevas. Lisaks võib tunda valu ka vasakus kaes pole kunagi kindlalt samas kohas(valu). Valu rinnakus voib tunda ka sugavalt valja hingates, siis on valu selline tukslev. Minu enda jaoks on see probleem päris suur ja ei oska midagi ette võtta enam.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Valu võib lähtuda seljast või kaelast, olla ka seoses ärevusega. Vajalik on neuroloogi läbivaatus.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika