Kannikate vahel (seljast allpool) lõhe. Valus istuda. Katki 07.03.24 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere

Mul tekkis kaks nädalat tagasi kannikate vahele lõhe. Arvan, et pitsstringid hõõrusid selle âra aga samas pole ka kindel. Istudes selline kõrvetav tunne/valu. Olen puhastanud aseptiga, kuid ka kasutanud bepanthenit

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tere

Suure tõenäosusega olete naha hõõrunud katki. Kasutage Bepanthen Plusi ja mingil juhul ei tohi praegu stringe ega väga kitsast riietust kanda. Kui teil kaebused nädalaga ei möödu, siis palun pöörduge oma perearsti poole, sest vahel võib sellele lisanduda nahapõletik ja vaja on põletikuvastast tugevamat salvi või kreemi.