Seksides läheb katki 07.04.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mure seisneb selles et, iga kord astume noormehega vahekorda, siis tupp läheb katki, Tekkib lõhe sisse sinna kohta kus tekkib ka sünnitusel. Kasutame libestit, oleme ka kasutanud lipogeeli. Märjaks minemise ega erutumisega probleeme ei ole. Ja ikkagi lähen ma katki, tekkib selline valus lõhe sinna. Me seksime niigi vähe selle pärast sest kui katki läheb on peale seda valus. Ehksiis tuleb oodata jälle et see paraneks ära enne kui teeme. Olen määrinud ka saialille salvi, see kiirendab paranemist, kuid katki minekut ära ei hoia, ei oskagi kohe mitte midagi peale hakata aga tahaks väga et see katki enam ei lâheks. Mida teha? Kas on mingeid võimalusi veel?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Haavandi tekkimise korral soovitan kasutada Sudocrem`i ja seda kuni haavandi täieliku paranemiseni. Et olukord ei korduks, kasutage regulaarselt Dermoxen Prottetivo geeli, mis on niisutava toimega ja aitab luua kaitsebarjääri limaskestale. Vältige pesukaitsete, tampoonide ja kitsa pesu kasutamist. Kasutage vaid selliseid libesteid, kus pole sünteetilisi lõhna- ja värvaineid.