Punetav nina. 09.04.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere.

Mind huvitab hemoglobiin-tundliku valgusega laserravi. Nimelt on mu nina kattev nahk punane ja tahaksin seda ravida. Kosmeetiku juurest abi ei saanud, Dr. Pree soovitas pöörduda naha-arsti poole. Kas Tartus tehakse seda protseduuri ning kui, siis kus, ja kui palju see umbkaudu maksab?

Ette tänades ja kaunist kevadet soovides, Karin.

Arst vastas:

dr Terje Kukk

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Protseduuri on võimalik teha Tartus Nahahaiguste kliinikus, Lossi 21/23. Pöörduge dr. Paasiku vastuvötule.tel 432132 eelregistreerimine. Kui olete haigekassa poolt kindlustatud, onprotseduur teile tasuta.