Tõusmisel lööb vahel valu eesnäärmesse ja kestab ca 10-15sekudndit ning kaob ära 24.11.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

nädalas mõned korrad lööb toolilt tõusmisel valu kuseteedesse või eesnäärmesse ja kestab ca 10-15sekudndit ning kaob ära, sel hetkel on raske kõndida kuid seda juhtub harva. Siuke asi on kestnud ca aasta.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pidage nõu oma perearstiga. Asendist sõltuvad vaevused on enamasti põhjustatud tugiaparaadi probleemidest.