Erektsioon probleem 17.04.23 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist selline mure , et peenis läheb kõvaks ja siis vaju kohe ära , probleem tekkis aprilli kuu alguses aga mõni päev olen ilusti saanud naisega seksuaalelu teha siis nagu ei ole probleeme ja siis järgmine päev on jälle mingi jant läheb kõvaks aga vaju ära , kas peaksin pöörduma meeste arsti poole ja kus ma saaks aja kirja panna kui on vaja pöördud. Olen mures kuna see tekitab pingeid nii suhtes kui ja minus endas et kas mul on midagi viga.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui on probleem ja soovite seda lahendada, siis tuleks muidugi meestearsti külastada. Igal erektsioonihäirel on põhjused. Need tuleb üles leida ja lahendada. Ravimid on kenasti olemas. Tulge vastuvõtule!